Szenátus

A Szenátus tagsága a következő (2019.05.03.):

a) a fenntartó Egyház vezetője hivatalból

  • Mireisz László elnök

b) oktatói tagok egyházi jóváhagyással (2016.10.26-2020.10.20.):

  • Cser Zoltán
  • Dobosy Antal
  • Dr. Farkas Attila Márton
  • Farkas Pál
  • Dr. Fórizs László
  • Földiné Irt Melinda (2019.01.01-2020.10.20.)
  • Komár Lajos
  • Dr. Körtvélyesi Tibor

c) további oktatói tagok (2016.10.21-2020.10.20.):

  • Dr. Balikó György
  • Karsai Gábor (2019.01.01-2020.10.20.)
  • Dr. Kenéz László (2018.02.22-2020.10.20.)
  • Dr. Kuzder Rita
  • dr. univ. Porosz Tibor
  • Dr. Schreiner Dénes
  • Szathmári Botond
  • Takács László

d) adminisztratív tagok egyházi jóváhagyással (2016.10.26-2020.10.20.):

  • Baranyai Ágnes
  • Győri Péter (2019.03.01-2020.10.20.)
  • Kovács Attiláné

e) további adminisztratív tag (2019.05.03-2020.10.20.):

  • dr. Barta Péter

f) HK delegáltak (2018.06.01-2019.05.31. ciklusra):

  • Vér Fruzsina HK elnök
  • Fazekas Alexandra
  • Druhalóczki Éva Dóra 
  • Törzsök Bálint
  • póttag: Lente Írisz.

[A Szenátus létszáma: 25 fő. A Szenátus határozatképességéhez 13 fő jelenléte szükséges.]

Szenátusi határozatok: