Főoldal > Hétvégi elvonulás Ácsán Dhammanandóval

Hétvégi elvonulás Ácsán Dhammanandóval

dhammanando-elvonulas
Esemény leírása

Hagyományos théraváda elvonulás, felváltva végzett ülő- és sétáló meditációkkal, melyek napirendjét és a szükséges utasításokat Dhammanandó ácsán a meditációk megkezdése előtt adja meg. Az elvonulás során alkalom nyílik szóban és írásban kérdések feltételére, a szombat esti meditációt tanítóbeszéd zárja. Az elvonulás nemes csendben zajlik mindaddig, amíg azt a mester fel nem oldja. Reggelit és
vegetáriánus ebédet biztosítunk.

Kérjük a jelentkezőket, a dhammapada.alapitvany@gmail.com címen mielőbb jelezzék részvételi szándékukat. Az elvonulás díja 20.000 Ft, amely magába foglalja az étkezések költségeit is. Aki még nem eléggé ismeri a helyszínt, az odajutás lehetőségeit, nézze meg a www.meka.hu honlapot, a www.dhammapada.hu honlapon pedig az talál választ kérdéseire, aki nem ismeri az általunk követett hagyományt, különösen ajánljuk figyelmetekbe a Hírek, események címszó alatt a GYIK – Gyakran ismételt kérdések rovatot.

dhammanando-elvonulas

Kapcsolódó

2025 04 11. 17:30
A Tan Kapuja Buddhista Főiskola Szertartásterme
Művészetek és gondolatok A Tan Kapujában programsorozatunk soron következő estjén április 11-én 17:30-as kezdéssel Isten a van – avagy, ha nincs, amiért meghalj, nincs, amiért élj címmel Pajor Tamás metafizikai munkás előadására kerül sor a költészet napján. Pajor Tamás beszélgetőtársa A Tan Kapuja egyik alapítója és tanítója Takács László lesz A Tan Kapuja Buddhista Főiskola Szertartástermében (Budapest, IX. kerület, Börzsöny utca 11.).
Megszakítás