Főoldal > Pajor Tamás A Tan Kapuján

Pajor Tamás A Tan Kapuján

Esemény leírása

A Művészetek és gondolatok A Tan Kapujában programsorozatunk soron következő estjén április 11-én 17:30-as kezdéssel Isten a van – avagy, ha nincs, amiért meghalj, nincs, amiért élj címmel Pajor Tamás metafizikai munkás előadására kerül sor a költészet napján. Pajor Tamás beszélgetőtársa A Tan Kapuja egyik alapítója és tanítója Takács László lesz A Tan Kapuja Buddhista Főiskola Szertartástermében (Budapest, IX. kerület, Börzsöny utca 11.).

Az estre jegyek vásárolhatók – korlátozott számban – A Tan Kapuja Kiadó Webáruházában:

Belépőjegy: 4.000 Ft

Támogatói belépőjegy: 5.000 Ft

 

Harmadik évadával jelentkezik A Tan Kapuja Buddhista Főiskola és A Tan Kapuja Buddhista Egyház közös szervezésű sorozata a Művészetek és gondolatok A Tan Kapujában.

A sorozat estjeire péntek esténként kerül sor 17:30-as kezdettel.

 

A Művészetek és gondolatok A Tan Kapujában sorozat utolsó estje:

április 25. 17:30

„napba távozó sziluetthuszárok”

Vendégünk Lovasi András, beszélgetőtársa Kékesi Balázs.

 

Várunk szeretettel A Tan Kapuján!

Kapcsolódó

2025 11 26. 18:30
A Tan Kapuja Buddhista Főiskola - Kőrösi terem
Szeretettel várunk mindenkit november 26-án (szerdán) a következő Vallásközi párbeszéd A Tan Kapuján rendezvényünkön.
2026 01 28. 19:00
Fém Színház - 1056 Budapest, Váci utca 40.
Folytatjuk a Művészetek és gondolatok A Tan Kapujában sorozatunkat. A fent jelzett programunk azonban nem a Főiskola épületében, hanem a Fém Színházban kerül megrendezésre. Ezúttal az orosz költészet egyik legnagyobb alakjával ismerkedhettek meg Laboda Kornél, Kövesdi László és Tenigl Takács László tolmácsolásában.
Megszakítás